17 Ağustos 2011 Çarşamba

ördekler...

keyfim yok buaralar benim bıdıkla hiç anlaşamıyoruz..iyice asi bir çocuk oldu nerde o akıllı sevimli halleri nazara geldik sanırım.. 
hep kendi isteği olucak hep inat hep ısrar şaşırmış durumdayım bakalım nekadar sürecek .. buarada gitme vakti iyice yaklaştı önümüzdeki çarşamba yolculuk vakti ..
lojmanlar dağıtıldı ve bize küçük bahçeli bir ev çıktı nasıl sevindim anlatamam evi daha göremedim ama bahçesi varya yeter o bana gerisi çok önemli değil planları yapmaya başladım bile eve yerleşeyim ilk fırsatta resimleyip sizinle paylaşıcam bakalım siz beğenecekmisiniz..
neyse gelelim yukarıdaki ördeklere bunları çok sevdim ben ya renk renk hazırladım size model olsun fikir versin diye..
şirin işlerde satışta uğramak isterseniz 
http://sirinisleratolyesi.blogspot.com/2011/08/ordekler.html

7 yorum:

 1. ellerine sağlık cnm çok şirin olmuşlar çocuklar böyle dönemleri oluyor sen hiç merak etme nasıl olsa birgün geçer sevgiler:)

  YanıtlaSil
 2. bende yeni evini merak ettim inşallah bahçesi kadar içide seni mutlu eder çok sevindim adına sağlıkla mutlulukla ve huzurla yaşarsınz inşalalh

  YanıtlaSil
 3. ellerine sağlık canım .inş herşey gönlünce olur.
  Yakışıklının tavırları tamamen yaşıyla orantılı:)hiç zıtlaşma ama pes etmiş gibide görünme:))

  YanıtlaSil
 4. bahçelibir lojman düşmesi ne iyi olmuş, benimde hayalim.Çocukların huyları devamlı değişiyor, bir günleri diğerine benzemiyor heralde sabretmekten başka çare yok.Ördekçikler nefis olmuşlar, çok şirinler.

  YanıtlaSil
 5. Hayırlısı olsun.
  Ördekler çok şirin:)

  YanıtlaSil
 6. çok şirin olmuşlar.
  bahçeli ev iyidir tabi birşeyler yapmayı becerebilene.ben bahçe ve toprak işlerinde fazlasıyla beceriksizim de:)hayırlı olsun...

  YanıtlaSil
 7. ayyy asıl güzel bir haber bende bahçeli eve bayılırım.hadi güzel günlerde otur.
  yaptıklarına güzel demek artık tekrar etmek oldu ne diyeyim gerçekten güzel olmuş:)

  YanıtlaSil